Group 35.png
Group 35.png
Group 35.png
Group 35.png
אבטחה הירו.png

אחראים על אבטחת המידע שלך

היי אני יפתח,

 סמנכ״ל הפיתוח וממיסדי riseup וראש מערך אבטחת המידע בחברה.

קצת על עצמי, סיימתי בהצטיינות תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה כבר בתיכון, שירתתי ב-8200 ואני כבר 15 שנים עוסק בפתרון בעיות טכנולוגיות מורכבות. אני אחראי על אחד מצוותי אבטחת המידע המובילים בישראל, שמורכב ממהנדסים ומהנדסות תוכנה שעובדים מסביב לשעון כדי לתת לך את השקט והביטחון שהמידע שלך בידיים הטובות ביותר.

אני כאן, כדי לענות לך על כל השאלה. 

hello@riseup.co.il

יפתח בר - מייסד, סמנכ״ל הפיתוח, וראש מערך אבטחת המידע 

אנחנו לא

נמכור את המידע האישי שלך

נעביר את המידע שלך לצד שלישי

נבצע פעולה בחשבון שלך בלי ידיעתך

מערכת האבטחה שלנו בנוייה כך שפרטיות המידע שלך קודמת לכל. המטרה שלנו היא לאפשר לך לנצח את החודש עם שירות מנוי בתשלום, כך שאין לנו כל עניין למכור או לעשות שימוש בפרטים האישיים שלך למעט לקריאת המערכת. השירות שלנו פועל באישור בנק ישראל וכולל ביטוח אחריות מקצועית מקיף בחברת הפניקס ששם את הביטחון האישי שלך במרכז.

 

אנחנו כן

מפעילים בשבילך ביטוח אחריות מקצועית ומקיף בחברת הפניקס המובילה בישראל

שומרים את המידע שלך כמאגר בפיקוח הרשות להגנת הפרטיות של מ.המשפטים

 מאגר מידע רשום:700064261

מצפינים את הסיסמאות שלך ושלנו ב- 1Password מהמתקדמים בעולם

מאבטחים את המידע שלך בשרתי Amazon תחת סטנדרט אבטחה עולמי

מערכת האבטחה שלנו בנוייה כך שפרטיות המידע שלך קודמת לכל. המטרה שלנו היא לאפשר לך לנצח את החודש עם שירות מנוי בתשלום, כך שאין לנו כל עניין למכור או לעשות שימוש בפרטים האישיים שלך למעט לקריאת המערכת. השירות שלנו פועל באישור בנק ישראל וכולל ביטוח אחריות מקצועית מקיף בחברת הפניקס ששם את הביטחון האישי שלך במרכז.

1200px-Amazon_Web_Services_Logo)GREY.png

הרשות להגנת הפרטיות,

משרד המשפטים

מאגר מידע רשום
700064261

CYDERO-black.png
grey mono.png
אבטחה הירו.png

טקטס זמני על בנקאות פתוחה

לאחר שכל חייך התרגלת להתנהל מול מערכת בנקאית סגורה. היום הסדרת תחום הבנקאות הפתוחה, מאפשרת לך להשתמש מידע הכלכלי שלך לטובתך - בעזרת חברה ישראלית עם טכנולוגיה מתקדמת כמו riseup המידע שלך מאפשר לך לקבל תמונת מצב אמיתית על המצב של הוצאות משק הבית ןלתכנן את החודשים הקרובים, לקבל החלטות נכונות, לצאת מהמינוס ולהתחיל לחסוך לעתיד. כך שכבר עכשיו המידע ששייך רק לך יכול להתחיל לעבוד למענך וכך לנצח את החודש.

 

שאלות נפוצות על אבטחת המידע שלך

למה אתם צריכים גישה לחשבונות שלי?


כדי שהמערכת תוכל לשלוח לך מעקב על ההוצאות וההכנסות שלך בצורה אוטומטית, היא צריכה גישה לקריאת הנתונים מאתר הבנק וכרטיסי האשראי שלך, והדרך היחידה שהיא יכולה לעשות את זה היא באמצעות שם משתמש וסיסמא. חשוב לציין - המערכת שלנו רק קוראת את הנתונים ולא עושה אף פעולה בחשבון.
מה אם החלטתי לעזוב את השירות?


חבל :( אבל כל מה שצריך לעשות זה לשלוח לנו הודעה ב-WhatsApp ואנחנו נמחק את המידע האישי שלך מהמערכת ונשלח לך אישור.
האם אתם עושים שימוש נוסף במידע שלי?


​לא. אנחנו מתחייבים שהמידע של הלקוחות שלנו משמש אך ורק אותנו, כדי שנוכל לנתח אותו ולמצוא עבורם הזדמנויות לשיפור התזרים האישי. לעולם לא נעביר את המידע שלך לגורם חיצוני ללא אישור מפורש ממך.
איפה שומרים את הסיסמאות והמידע האישי שלי?


כדי לאבטח את פרטי גישה של הלקוחות שלנו, אנחנו משתמשים בשירות בשם 1Password תוכנת אבטחת סיסמאות מהמתקדמות בעולם. אנחנו משתמשים בשירות זה גם כדי לאבטח את הסיסמאות של החברה ושל העובדים. המידע הפיננסי שלך שמור בצורה מוצפנת ומאובטחת בשרתי Amazon, ולא מועבר לאף גורם חיצוני בלי אישור מפורש של הלקוח/ה. בסרטון הזה אפשר לשמוע את יפתח, סמנכ״ל הפיתוח שלנו, מפרט עוד על אבטחת מידע.
האם תבצעו פעולות בחשבון שלי?


מהות החברה שלנו היא יחסי האמון עם הלקוחות, ואנחנו מתחייבים לכך שלא יבוצעו פעולות בחשבון, רק קריאה של המידע.
מה המערכת שלכם עושה?


​המערכת שלנו לא מבצעת פעולות בחשבונות או בכרטיסי האשראי. המערכת שלנו רק קוראת ומנתחת את המידע מחשבונות הבנק וכרטיסי האשראי, והמידע שלך נשמר בסטנדרט האבטחה הגבוה ביותר.
איך אני יכול/ה לסמוך על זה שלא יבצעו פעולות בחשבון שלי?


המערכת עושה שימוש בסיסמאות לקריאה בלבד של המידע ולא עושה אף פעולה בחשבון. כשיש צורך בגישה ידנית למערכת המאובטחת של שמירת הסיסמאות היא מוגבלת למספר עובדים מצומצם וזה קורה רק במקרים הבאים: 1.במידה ויש תקלה במערכת שמונעת מהלקוח/ה לקבל שירות. 2.במידה וללקוח/ה יש שאלה כלכלית שדורשת מידע נוסף שהמערכת לא אוספת בצורה אוטומטית. מתי שרוצים אפשר פשוט להחליף סיסמאות וזה יחסום את הגישה של המערכת שלנו לחשבונות שלך.
צריך לשלוח סיסמאות ב-Whatsapp?


לא. המערכת שלנו שולחת לינקים מאובטחים דרכם תוכלו למלא את שם המשתמש והסיסמא לאתר של הבנק וחברות האשראי.
האם יש לכם ביטוח במקרה וקורה לי משהו?


יש לנו ביטוח אחריות מקצועית ומחויבות מלאה להתמודד ולפתור בעיות שהמקור שלהן בשירות שלנו. אם צצה בעיה מול הבנק, פשוט צריך להודיע לנו בקבוצת ה-WhatsApp של השירות ונמשיך משם.
יש לכם אישור מרגולטור?


​אנחנו עומדים בכל הדרישות לתחום העיסוק שלנו. זה אומר שאנחנו מאגר מידע רשום במשרד המשפטים ועומדים בכל תקנות הגנת המידע.