שאלות ותשובות

מה רייזאפ עושה?


קודם כל סדר - בכל חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי כדי להבין את המצב הכלכלי האמיתי שלך. בתחילת החודש המערכת שלנו בונה עבורך תזרים אוטומטי אישי. במהלך החודש התזרים מתעדכן בהתאם להוצאות והכנסות שלך, כך שבכל רגע אפשר לקבל החלטות כלכליות ולדעת כמה כסף יש לך באמת. הודעות מעקב שוטפות ולינקים לתזרים ישלחו ישירות ל- WhatsApp שלך, ואפשר להתייעץ עם צוות riseup בכל התלבטות כלכלית. ניתן לצרף בן או בת זוג ולצמוח יחד.
כמה זה עולה?


החודש הראשון בשירות חינם! לאחר מכן השירות יהיה בעלות חודשית
של 45 ₪. *בכפוף לתנאי השירות השירות שלנו ללא כל התחייבות ולעולם לא נגבה תשלום ללא אישור מפורש ממך. מה מקבלים בחודש ניסיון? חודש הניסיון של riseup נותן לך גישה מלאה לשירות שלנו למשך 35 יום ללא התחייבות.
כמה השירות שלכם והמידע האישי שלי מאובטחים?


הפרטיות והמידע שלך חשובים לנו מעל לכל. בגלל זה אנחנו מתייחסים אליהם בכל הרצינות ומיישמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע.
המידע שלך ופרטי הגישה לאתר חשבון הבנק וכרטיסי האשראי מוצפנים ומאובטחים בסטנדרט הגבוה ביותר של אבטחה בשרתי Amazon. בנוסף, אנחנו רשומים כמאגר מידע רשמי ברשות להגנת הפרטיות.
חשוב לדעת, המידע על עסקאות בחשבונות הבנק וכרטיסי האשראי שלך נשמר בנפרד מהפרטים האישיים שלך, כך שכל המידע עליך הוא אנונימי לגמרי, בלי שמות.
למי השירות מתאים/לא מתאים


ללקוחות כל הבנקים למעט PEPPER עצמאיים?
riseup לא מיועדת לניהול תזרים כלכלי לעסק.
כדי שהמערכת תוכל לבנות לעצמאי/ת תזרים אוטומטי עבור ניהול משק הבית, שישקף את המצב הכלכלי האמיתי, היא תצטרך:
הפרדה מלאה בין חשבון העסק לחשבון האישי.
הכנסה חודשית קבועה, בסכום דומה בין חודש לחודש, מהחשבון העסקי לחשבון האישי.
למה אתם צריכים גישה לחשבונות שלי?


כדי שהמערכת תוכל לשלוח לך מעקב על ההוצאות וההכנסות שלך בצורה אוטומטית, היא צריכה גישה לקריאת הנתונים מאתרי הבנקים וכרטיסי האשראי שלך, והדרך היחידה שהיא יכולה לעשות את זה היא באמצעות שם משתמש וסיסמא. המערכת שלנו רק קוראת את הנתונים ולא עושה אף פעולה בחשבון.
האם אתם עושים שימוש נוסף במידע שלי?


לא. אנחנו מתחייבים שהמידע של הלקוחות שלנו משמש אך ורק אותנו, כדי שנוכל לנתח אותו ולמצוא עבורם הזדמנויות לשיפור התזרים האישי. לעולם לא נעביר את המידע שלך לגורם חיצוני ללא אישור מפורש ממך.
למה מנוי חודשי?


המטרה שלנו היא לעזור לך לצמוח כלכלית לאורך זמן. בדיוק בגלל זה המודל העסקי שלנו הוא מנוי חודשי קבוע, ששם אותך ואת האינטרסים שלך במרכז. בלי פרסומים ובלי אותיות קטנות. אנחנו מרוויחים רק אם הלקוחות שלנו מרוצים ומרוצות לאורך זמן. המנוי שלך הופך אותנו לשותפים המלאים שלך לצמיחה.
מה ההכשרה של מומחי ומומחיות התזרים?


מומחי ומומחיות התזרים שלנו הם בעלי ידע וניסיון בליווי כלכלי של אלפי משפחות בשירות התזרים של riseup. בכל התלבטות כלכלית שעולה, הם מנתחים את התזרים שלך ונותנים תשובה מותאמת למצב האישי, כדי לאפשר לך לקבל את ההחלטה הכי טובה בשבילך.
מה אם החלטתי לעזוב את השירות?


חבל :( אבל כל מה שצריך לעשות זה לשלוח לנו הודעה בצ׳ט עם הצוות ואנחנו נמחק את המידע האישי שלך מהמערכת. בכל שלב בשירות ניתן להחליף סיסמאות כך שהמערכת שלנו לא תוכל לקרוא יותר את הנתונים שלך.

יש לך עוד שאלות?

אנחנו כאן: 

hello@riseup.co.il