שאלות ותשובות

יש לך עוד שאלות?

מה רייזאפ עושה?

קודם כל סדר - בכל חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי כדי להבין את המצב הכלכלי האמיתי שלך.

בתחילת החודש המערכת שלנו בונה עבורך תזרים אוטומטי אישי. במהלך החודש התזרים מתעדכן בהתאם להוצאות והכנסות שלך, כך שבכל רגע אפשר לקבל החלטות כלכליות ולדעת כמה כסף יש לך באמת.

הודעות מעקב שוטפות ולינקים לתזרים ישלחו ישירות ל- WhatsApp שלך, ואפשר להתייעץ עם צוות riseup בכל התלבטות כלכלית.

ניתן לצרף בן או בת זוג ולצמוח יחד.

למה רייזאפ צריכים גישה למידע שלי?

השירות של רייזאפ נועד לעזור לך לצמוח כלכלית. הגישה לנתונים שלך מאפשרת לנו לשקף לך את תמונת המצב הפיננסית שלך ולהתאים עבורך תכנים ותובנות חכמות שיעזרו לנו לעמוד במשימה המשותפת שלנו. החיבור למידע שלך מתאפשר באמצעות הבנקאות הפתוחה על ידי מתן הסכמה מפורשת מצידך לבנק לשיתוף מאובטח של המידע  הפיננסי שלך איתנו, בלי לתת סיסמאות לחשבון הבנק ובכמה קליקים בלבד. הגישה שניתנת היא לצורך קריאת הנתונים בלבד, ללא יכולת מצידנו לבצע פעולות אחרות וניתנת לביטול מצידך בכל רגע. רייזאפ היא חברה מפוקחת שפועלת ברישיון הרשות לניירות ערך ועומדת בתקנים המחמירים ביותר.

אבטחת מידע - איך אתם שומרים על המידע שלי?

השמירה על הפרטיות שלך נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו ועומדת בתקני אבטחה בינלאומיים. טכנולוגיות אבטחת המידע שמגינות על המידע שלך הן מהמתקדמות בעולם, לרבות הצפנה, בקרות גישה ומנגנוני הגנה כנגד איומים והתקפות. אנחנו עומדים בתקן אבטחת המידע הבינלאומי ISO27001:2013, בדרישות תו אמון הציבור, חוק הגנת הפרטיות ורישום מאגרי מידע ואבטחתם. נשתמש במידע האישי שלך רק לצורך מתן השירות לך.

כמה זה עולה?

החודש הראשון בשירות חינם!

לאחר מכן השירות יהיה בעלות חודשית של 45 ₪.

*בכפוף לתנאי השירות

השירות שלנו ללא כל התחייבות ולעולם לא נגבה תשלום ללא אישור מפורש ממך.

מה מקבלים בחודש ניסיון?

חודש הניסיון של riseup נותן לך גישה מלאה לשירות שלנו למשך 35 יום ללא התחייבות.

למה מנוי חודשי?

המטרה שלנו היא לעזור לך לצמוח כלכלית לאורך זמן. בדיוק בגלל זה המודל העסקי שלנו הוא מנוי חודשי קבוע, ששם אותך ואת האינטרסים שלך במרכז. בלי פרסומים ובלי אותיות קטנות.

אנחנו מרוויחים רק אם הלקוחות שלנו מרוצים ומרוצות לאורך זמן. המנוי שלך הופך אותנו לשותפים המלאים שלך לצמיחה.

למי השירות מתאים/לא מתאים

ללקוחות כל הבנקים למעט בנק ירושלים

עצמאיים? riseup לא מיועדת לניהול תזרים כלכלי לעסק. כדי שהמערכת תוכל לבנות לעצמאי/ת תזרים אוטומטי עבור ניהול משק הבית, שישקף את המצב הכלכלי האמיתי, היא תצטרך: הפרדה מלאה בין חשבון העסק לחשבון האישי. הכנסה חודשית קבועה, בסכום דומה בין חודש לחודש, מהחשבון העסקי לחשבון האישי.

האם אתם עושים שימוש נוסף במידע שלי?

לא.

אנחנו מתחייבים שהמידע של הלקוחות שלנו משמש אך ורק אותנו, כדי שנוכל לנתח אותו ולמצוא עבורך הזדמנויות לשיפור התזרים האישי.

לעולם לא נעביר את המידע שלך לגורם חיצוני ללא אישור מפורש ממך.

אנחנו גובים תשלום מלקוחות כדי להיות מיושרי אינטרס ולשרת את הצרכים שלהם לאורך זמן. המודל העסקי שלנו מבוסס הכנסה מלקוחות, ואנחנו לא מוכרים או מעבירים מידע לצד שלישי.

מה ההכשרה של מומחי ומומחיות התזרים?

מומחי ומומחיות התזרים שלנו הם בעלי ידע וניסיון בליווי כלכלי של אלפי משפחות בשירות התזרים של riseup.

בכל התלבטות כלכלית שעולה, הם מנתחים את התזרים שלך ונותנים תשובה מותאמת למצב האישי, כדי לאפשר לך לקבל את ההחלטה הכי טובה בשבילך.

מה אם החלטתי לעזוב את השירות?

זה יהיה לנו קצת עצוב 🙁

אם תחליט להתנתק מהשירות - נמחוק את כל המידע האישי שלך תוך 48 שעות. אפשר לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו כאן:

https://riseup.co.il/privacy-policy

איך עובד החיסכון הדינמי?

התפקיד של החיסכון הדינמי הוא ממש פשוט - להתאים את עצמו לחיים שלך באמצעות אלגוריתם שפועל כל הזמן ברקע ומוצא לך הזדמנויות לחיסכון. האלגוריתם יזהה כשאפשר לחסוך כל חודש או כשיש הזדמנויות נקודתיות לחיסכון - על בסיס היכולות הכלכליות שלך. המערכת תעדכן אותך לאורך החודש, כל חודש, בהזדמנויות כאלו ותאפשר לפתוח חיסכון דרך השירות ולעדכן בקליק את הסכומים בו.

אנחנו כאן:
hello@riseup.co.il