חיסכון RiseUp מחפש לך הזדמנויות לשים כסף בצד בזמן שהחיים
שלך ממשיכים כרגיל. הוא יעדכן אותך מתי אפשר להגדיל אותו כשיש
אקסטרות, ומתי להקטין בתקופות יותר לחוצות.

איך להתחיל?

קודם כל, 
להצטרף ל-RiseUp

תזרים רייזאפ לומד את דפוסי ההכנסות וההוצאות שלך, צופה איך החודש עומד להסתיים ומציג לך את סכום הכסף שאיתו אפשר לסיים את החודש בפלוס.

לדעת מתי אפשר לחסוך

המערכת החכמה של חיסכון RiseUp לומדת אותך חודש אחר חודש ומזהה בשבילך הזדמנויות מותאמות אישית לחיסכון. היא תספר לך כשאפשר להעביר כסף לחיסכון, או לחסוך באופן קבוע כל חודש. לך רק נשאר להגיד כן.

לחסוך דינמי!

יש לך כבר חיסכון? חיסכון RiseUp יציג לך הזדמנויות להגדיל אותו אפילו יותר, כי כשאפשר לחסוך יותר כסף ברור שנלך על זה, וכשצריך, תמיד אפשר להקטין. חיסכון RiseUp מתאים את עצמו לחיים שלך, כל חודש.

הכי קל שאפשר

קיבלת הודעה שאפשר להגדיל את החיסכון? מעולה! אפשר להעביר כסף לחיסכון שלך, איפה שהוא לא יהיה.

וכדי לעשות את זה עוד יותר קל, יצרנו שיתוף פעולה עם קופת גמל להשקעה של ׳מיטב׳ שמאפשרת לך להגדיל או להקטין את החיסכון שלך מתוך השירות, בקליק!

שאלות ותשובות

איך עובד החיסכון הדינמי?

התפקיד של החיסכון הדינמי הוא ממש פשוט - להתאים את עצמו לחיים שלך באמצעות אלגוריתם שפועל כל הזמן ברקע ומוצא הזדמנויות לחיסכון. האלגוריתם שלנו יזהה כשאפשר לחסוך כל חודש או כשיש הזדמנויות נקודתיות לחיסכון - על בסיס היכולות הכלכליות שלך. המערכת תעדכן אותך לאורך החודש, כל חודש, בהזדמנויות כאלו ותאפשר לפתוח חיסכון דרך השירות ולעדכן בקליק את הסכומים בו.

אני במינוס, האם יהיה לי חיסכון דינמי בשירות?

המערכת שלנו לא תשלח עדכונים או תובנות על היכולת שלך לחסוך, כי כרגע חשוב להתמקד בתזרימים חיוביים וכך בהדרגה המינוס ייסגר.

אל דאגה, ברגע שהמינוס ייסגר ויווצר פלוס קטן בבנק, המערכת של החיסכון הדינמי תיכנס לפעולה.

כמה עולה השירות של החיסכון הדינמי?

השירות הוא חלק מהמנוי החודשי שלך ברייזאפ. אין עליו תוספת עלות.

האם כדי ליהנות מהחיסכון הדינמי צריך לפתוח קופת גמל להשקעה ב׳מיטב׳?

ממש לא. יכול להיות שיש לך כבר חיסכון במקום אחר, או שמה שנכון לך כרגע הוא לפתוח חיסכון לטווח הקצר. לכן, בלי קשר לאפיק החיסכון, אם המערכת מזהה הזדמנויות לחסוך כסף, היא מקפיצה לך תובנות עליהן, ותמיד אפשר להעביר את הכסף לאפיקי חיסכון אחרים מחוץ לשירות שלנו. היתרון של פתיחת קופת גמל להשקעה של ׳מיטב׳ דרך השירות שלנו היא שאפשר להעביר כסף בקלות ובמהירות לחיסכון שלך.

למה דווקא ׳מיטב׳?

חיפשנו שותף טכנולוגי שאיתו אנחנו יכולים לייצר חווית חיסכון דינמית חדשנית. כזאת שמתאימה את עצמה לחיים שלך: משקפת את גובה החיסכון האפשרי, מעדכנת כשאפשר להגדיל אותו ומאפשרת לבצע את כל ההפקדות לחיסכון ישירות בשירות.

אגב, מיטב נותנים הטבה ללקוחות רייזאפ בדמי ניהול: 0.75% מהצבירה.

מה זו קופת גמל להשקעה?

קופת גמל להשקעה היא אמצעי חיסכון שהמדינה יזמה כדי לעודד את הציבור לחסוך כסף לטווח ארוך. בקופת גמל להשקעה יש מינימום הפקדה של 100 ₪ בחודש בלבד ומקסימום של כ-79,000 ₪ בשנה. את הכסף בקופה אפשר להשקיע במגוון מסלולים, לבחירתך, לפי רמות סיכון, כשברירת המחדל בהרשמה הדיגיטלית היא ״מסלול כללי״. אפשר להחליף את המסלול בלחיצת כפתור אחרי שהקופה נפתחה - המעבר בין מסלולי השקעה הוא חינם לגמרי, כלומר אין עליו מס, וכך גם העברה של קופת הגמל לחברה אחרת. אגב, אם ממש צריך, הכסף בקופת גמל להשקעה נזיל לחלוטין. זה אומר שאפשר למשוך אותו בכל רגע חזרה לחשבון הבנק. חשוב לדעת: משיכה של הכסף כרוכה בתשלום ״מס רווחי הון״ של 25% מהרווחים בקופה (אין תשלום מס רווחי הון על ההפקדות עצמן, רק על הרווחים). אפשר לצפות ביעלי מרום נבו, מובילת תחום החיסכון ברייזאפ, מסבירה.

 

אפשר לפתוח עוד היום קופת גמל להשקעה כאן

דמי ניהול בקופת גמל להשקעה − מה, למה, כמה?

דמי ניהול הם בעצם העמלה ש'מיטב' מקבלת ממך בתמורה לניהול קופת הגמל להשקעה. מיטב נותנים הטבה בדמי ניהול של 0.75% מהצבירה.

מה זה אומר ״דמי ניהול מהצבירה״?

אחוז מתוך כל מה שהצטבר בקופה - גם הקרן וגם התשואה. קרן היא הסכום הכולל של ההפקדות שלך, תשואה היא הרווח שהיא עשתה.

לדוגמה: ביצעת הפקדה חד פעמית של 1,200 ₪ עם תשואה של 10%.

הצבירה בקופה אחרי שנה תהיה 1,320 ₪ היא מורכבת מקרן של 1,200 ₪ ורווח של 120.₪

דמי הניהול מהצבירה אחרי שנה יהיו 10 ₪ (0.75%*)

יש עוד עמלות חוץ מדמי הניהול מהצבירה?

לא. 'מיטב' גובה אך ורק דמי ניהול מהצבירה, ואין שום תשלומים נוספים לטובת ניהול הקופה.

יש לי כבר קופת גמל להשקעה. אפשר לנייד אותה לטובת החיבור עם רייזאפ?

בטח! וזה לא משנה אם הקופה שלך היא במיטב או בכל חברה אחרת.