RiseUp מחפשת מנהלת פיתוח עסקי

* כתוב בלשון נקבה אבל מכוון לכל המינים

נעים מאוד, אנחנו רייזאפ, סטארטאפ עסקי עם משימה חברתית - לעזור לאנשים לחיות טוב יותר עם הכסף שלהם. החזון שלנו הוא להשתמש בכוח של הטכנולוגיה כדי ליצור שינוי אמיתי ולהפוך את המציאות הכלכלית בישראל ובעולם לטובה ונגישה יותר.

אנחנו בונים מוצר פיננסי שעוזר לאנשים לדעת לאן הולך הכסף שלהם, לקבל החלטות כלכליות טובות יותר, לנצח את החודש ולחסוך לעתיד. חשוב לנו איך הוא נראה, איך הוא מרגיש, ובעיקר איך הוא משפיע על חיים של לקוחות. אנחנו יוצרים חווית משתמש חדשה לכסף - חוויה מרימה ומצמיחה. 

התחלנו בישראל לפני 4 שנים במטרה להקים פה חברה גדולה ומשמעותית שתצמיח ישראליות וישראלים, עוד לפני שנצא לשרת שווקים נוספים. בהתאם, עיקר התפקיד בשלב הראשון הוא מיקוד בפיתוח עסקי בשוק הישראלי.

 

פיתוח עסקי ושותפויות אסטרטגיות ברייזאפ

כחברת פינטק מובילה בארץ אנחנו מאמינים שכדי לשרת את המשימה שלנו, חלק מהתפקיד שלנו הוא לדחוף את השוק ואת השחקנים המשמעותיים בו קדימה ביחד, ולטובת הלקוחות שלנו.  מתוך התפיסה הזו אנחנו מקיימים שיתופי פעולה עסקיים עם מגוון גופים במערכת הפיננסית ומחוצה לה, ומחפשים מישהי יצירתית ונחושה שנלהבת להצטרף לצוות הפיתוח העסקי כדי לקחת את זה רמה אחת קדימה.

מה יהיו האתגרים והאחריות שלך?

במסגרת התפקיד, תהיי אחראית להצמיח ולפתח את השותפויות הקיימות שלנו, וכן לזהות ולפתח שותפויות חדשות ביננו לבין גופים גדולים במשק, על בסיס מוצרי ועסקי. אנחנו עובדים בסביבה תחרותית ודינמית, לעיתים עם ניגודי עניינים מול גופים חזקים, ותחת רגולציה שמשתנה ומתפתחת. האתגר של להתוות בתוך כל זה דרך ליצירת ערך משותף הוא לא פשוט או מובן מאליו.

אנו מחפשים מישהי שתוכל ליזום, לנהל, ולבסס מערכות יחסים ברמות שונות ובארגונים שונים ולבנות אמון וקשר אישי עם מנהלים בכירים ועובדים זוטרים כאחד. עליה להבין את המניעים והמטרות של השותפים ולדעת להניע ולהוביל אותם ליצירת הסכמים איתנו, וכן לדחוף למימוש שלהם בפועל, כולל היבטים מוצריים, משפטיים, שיווקיים ומסחריים. כל זאת במקביל לעבודה פנימית חוצת חברה והנעת תהליכים ופרויקטים מול צוותי מוצר, פיתוח, שיווק ועוד בתוך רייזאפ. 

זהו תפקיד אסטרטגי ומגוון שמשלב יכולות מקשת רחבה של עולמות עסקיים, ומחייב יכולת להסתכל קדימה ממעוף הציפור וגם לצלול לפרטים ולבצע משימות קונקרטיות פרטניות. אופטימיות, נחישות וראש פתוח ויצירתי שלא לוקח את הקיים כמובן מאליו יובילו להצלחה.

איזה רקע אנחנו מחפשים ?

  • 5+ שנות ניסיון בפיתוח עסקי, ניהול שותפים אסטרטגיים או תפקידים דומים.

  • הצלחה מוכחת בזיהוי הזדמנויות חדשות ויצירת הצעות ערך, בבניית קשרים מוצריים ומסחריים, ובניהול בפועל של פרויקטים ושותפויות.

  • היכרות והבנה של מוצרים פיננסים - יתרון.

  • ניסיון בעבודה בשירותים פיננסיים ונטוורק חזק בארץ בקרב גופי בנקאות, אשראי, ביטוח וכד׳ - יתרון משמעותי. 

אילו יכולות אנחנו מחפשים ?

  • הבנה של דינמיקה ארגונית בסביבת סטרטאפ וקורפורייט, ויכולת חיבור והשפעה על בעלי עניין מחוץ לחברה ובתוכה.

  • כישורי תקשורת חזקים, יכולת הבעה והצגה, בצורה מילולית וכתובה, וכן יצירת חומרי שיווק ומכירה נלווים.

  • יכולת עבודה עצמאית, רב תחומית, עם הרבה תושייה, יצירתיות ופרו-אקטיביות.

  • יכולות ניהול פרויקט גבוהות, סדר וארגון, מתודיקה, תקתקנות. 

  • שליטה שוטפת בעברית ובאנגלית.

 
 
 
 
 
בואו לעבוד איתנו
העלו קובץ לכאן

ההודעה נשלחה בהצלחה!