שומרים על המידע שלך

השמירה על הפרטיות שלך נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. הגישה שניתנת למידע שלך היא לצורך קריאת הנתונים בלבד, ללא יכולת לבצע פעולות אחרות. טכנולוגיות אבטחת המידע שלנו הן מהמתקדמות בעולם והשירות שלנו עומד בדרישות חוק הגנת הפרטיות, שמירה על מאגרי המידע, והוראות הרשות לניירות ערך.

בנקאות פתוחה

אנחנו פועלים במסגרת ״חוק הבנקאות הפתוחה״, המאפשר להתחבר לרייזאפ בחיבור ישיר ובתהליך פשוט, מהיר ומאובטח בלי לתת את הסיסמא שלך לחשבון הבנק.

מה אנחנו עושים כדי לשמור
על המידע שלך?

מובילים את צוות אבטחת
המידע ב-RiseUp

יפתח בר,
מייסד שותף וסמנכ״ל הפיתוח של RiseUp

בזמן לימודי בתיכון סיימתי תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה, שירתתי ביחידת האיסוף המרכזית של אגף המודיעין 8200 ומאז אני מתמחה בפתרון בעיות טכנולוגיות מורכבות. כיום אני אחראי על תחום אבטחת המידע ברייזאפ.

אלכס גצין,
מנהל אבטחת המידע והגנת הפרטיות (CISO) ב-RiseUp

שירתתי בממר״מ, סיימתי תוכנית עתודת סייבר צבאית ובעשור האחרון אני מתמחה בהגנה על מידע מערכות פיננסיות. אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי לתת לך את השקט והביטחון שהמידע שלך מאובטח בידיים הטובות ביותר.

השירות שלנו פועל בצורה מאובטחת עם:

לדעת עוד

למה רייזאפ צריכים גישה למידע שלי?

השירות של רייזאפ נועד לעזור לך לצמוח כלכלית. הגישה לנתונים שלך מאפשרת לנו לשקף לך את תמונת המצב הפיננסית שלך ולהתאים עבורך תכנים ותובנות חכמות שיעזרו לנו לעמוד במשימה המשותפת שלנו. החיבור למידע שלך מתאפשר באמצעות הבנקאות הפתוחה על ידי מתן הסכמה מפורשת מצידך לבנק לשיתוף מאובטח של המידע  הפיננסי שלך איתנו, בלי לתת סיסמאות לחשבון הבנק ובכמה קליקים בלבד. הגישה שניתנת היא לצורך קריאת הנתונים בלבד, ללא יכולת מצידנו לבצע פעולות אחרות וניתנת לביטול מצידך בכל רגע. רייזאפ היא חברה מפוקחת שפועלת ברישיון הרשות לניירות ערך ועומדת בתקנים המחמירים ביותר.

אבטחת מידע - איך אתם שומרים על המידע שלי?

השמירה על הפרטיות שלך נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו ועומדת בתקני אבטחה בינלאומיים. טכנולוגיות אבטחת המידע שמגינות על המידע שלך הן מהמתקדמות בעולם, לרבות הצפנה, בקרות גישה ומנגנוני הגנה כנגד איומים והתקפות. אנחנו עומדים בתקן אבטחת המידע הבינלאומי ISO27001:2013, בדרישות תו אמון הציבור, חוק הגנת הפרטיות ורישום מאגרי מידע ואבטחתם. נשתמש במידע האישי שלך רק לצורך מתן השירות לך.

האם אתם גוף שנמצא תחת פיקוח?

בהחלט.

רייזאפ פועלת ברישיון נותן שירותי מידע פיננסי מטעם הרשות לניירות ערך. בנוסף, אנחנו עומדים גם בדרישות תו אמון הציבור, רשומים כמאגר מידע במשרד המשפטים ומוסמכים לתקן אבטחת מידע בינלאומי - ISO27001:2013.

מה אם החלטתי לעזוב את השירות?

זה יהיה לנו קצת עצוב 🙁

אם תחליט להתנתק מהשירות - נמחוק את כל המידע האישי שלך תוך 48 שעות. אפשר לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו כאן:

https://riseup.co.il/privacy-policy

איך אפשר לקבל עוד חוות דעת על האם המוצר בטוח?

לשמחתנו רייזאפ היא קהילה. יש עשרות אלפי לקוחות שישמחו לשתף אותך בחוויה עם השירות שלנו בצורה כנה ואותנטית ואנחנו מעודדים אותך לגמרי לדבר איתם ואיתן, צריך רק לברר מי מהחבר׳ה שלך כבר לקוחות. אפשר גם להכנס לקהילת הפייסבוק שלנו ״להיות על זה ביחד עם רייזאפ״ ולשאול אנשים כמוך בפוסט או בפרטי.

בכל שאלה אנחנו כאן:
security@riseup.co.il