החופש הגדול: המיזם הקהילתי שמציע פעילויות בפחות מ-25 שקל

החופש הגדול הפך לאימת ההורים בישראל, אפשרויות הבילוי המפתות מקשות על חשבון הבנק ומכבידות על התזרים החודשי. כדי להקל על המעמסה הכלכלית של הקיץ, הקימה RiseUp מיזם קהילתי שמאגד פעילויות בכל רחבי הארץ, בעלות של עד 25 שקל

החופש הגדול הוא כיף לילדים, אבל הוצאה לא מבוטלת להורים גם בשנים רגילות, שלא לדבר על הקיץ הנוכחי, שעומד בסימן העלייה התלולה ביוקר המחייה.

לפי נתוני סקר שערכה חברת RiseUp, למעלה ממחצית מהישראלים מעידים על לחץ כלכלי הצפוי בקיץ, כ-40% מהם נערכים להוצאות בילוי גבוהות מ-5,000 שקל בתקופת החופש הגדול, וכ-33% נאלצו לדחות הוצאות דחופות בתקופה זו (כמו טיפול רפואי, טיפול נפשי, תיקון ושיפוץ הבית).

בנוסף, לפי נתוני הסקר, מרבית הישראלים לא מצליחים להיערך מראש להוצאות הקיץ הכבדות. רק כ-9% מה ישראלים מצליחים לשים כסף בצד כדי להתמודד עם העלויות הכבדות של חודשי הקיץ, ו-69% מהנשאלים מעידים שלא הצליחו להיערך כלכלית לקראת הקיץ.

חודש ראשון חינם

כדי להקל על המעמסה הכלכלית של הקיץ, הקימה RiseUp בשיתוף קהילת “להיות על זה ביחד עם רייזאפ”, המונה למעלה מ-32,000 חברים, את אתר “קיץ ישראלי”, מיזם קהילתי שמאגד פעילויות בכל רחבי הארץ בעלות נמוכה משמעותית מהמוצע בשוק, כאמור, עלות של עד 25 שקל לפעילות.

בלי נקיפות מצפון ובלי לקרוע את הכיס

אתר “קיץ ישראלי” נועד לתת פתרון לאתגרים הכלכליים של הקיץ, בלי להתפשר על איכות החופשה.
את התוכן באתר יפיקו חברי הקהילה, שהחלו בשבועות האחרונים במלאכת איסוף המידע ויצירת פעילויות ייחודיות. לצד מאגר האטרקציות, יציע האתר פעילויות שמקדשות את הקיץ הישראלי שכולנו גדלנו עליו: קיץ כזה שלא מזיעים בו כלכלית, קיץ כיפי ונעים שנותן חופש כלכלי אמיתי ומאפשר לנו ולילדים לעשות כיף חיים מבלי להיכנס להוצאות מיותרות, בלי נקיפות מצפון ובלי לקרוע את הכיס.

זו השנה השנייה שמיזם “קיץ ישראלי” יוצא לדרך. בקיץ שעבר כ- 200,000 ישראלים וישראליות לקחו חלק באלפי פעילויות קיץ, במחירים נוחים לכל כיס ובכל רחבי הארץ – מהצגות תיאטרון, סיפורים בגינה הציבורית, טיולים בשטח, בריכות, הפעלות, סדנאות, ימי טיול עירוניים – והכל עד 25 שקל.

מלחץ כלכלי – לחופש גדול אמיתי

מיובל סמט, שותף מייסד ומנכ”ל RiseUp נמסר: “ההורים בישראל התרגלו לחשוב שכדי ליהנות עם ילדיהם בקיץ הם חייבים להוציא המון כסף, אבל זה ממש לא חייב להיות ככה. באמצעות שילוב של טכנולוגיה וקהילה, שבו אנחנו מאמינים ב RiseUp, אתר “קיץ ישראלי” יעזור להורים לצאת מלחץ כלכלי – לחופש גדול אמיתי”.

לאתר “קיץ ישראלי”

קריאה נוספת

Frame
Maanak7
Mortgage