החיים שלנו דינמיים – למה שהחיסכון שלנו לא יהיה כזה?

דמיינו שיש לכם ביד חיסכון שעובד בשבילכם ומחפש לכם הזדמנויות חדשות בזמן שאתם ממשיכים בחיים כרגיל בלי לעשות כלום. כזה שכבר יספר בעצמו מתי אפשר להגדיל אותו החודש כשיש לנו יותר אקסטרות בפלוס, ומתי חכם להקטין אותו בתקופות טיפה יותר לחוצות. נשמע כמו חלום? אז זהו, שאנחנו ברייזאפ באמת פיתחנו מוצר חיסכון כזה ?

תכירו את החיסכון הדינמי של RiseUp, חיסכון שמתאים את עצמו כל חודש למצב הדינמי האישי של כל אחת ואחד מכם. החל מהיום, תקבלו המלצות בשירות שמראות בדיוק כמה כסף פנוי נשאר וכמה באמת אפשר להעביר ישירות אל לקופת הגמל להשקעה. בלי טופסולוגיה. בלי כאב ראש. בלחיצת כפתור פשוטה.

איך זה עובד?

קודם כל נרצה להבין מהיכן יגיע הכסף, תזרים רייזאפ שלך פשוט עושה בשבילך את העבודה. התזרים לומד את דפוסי ההכנסות וההוצאות שלך, צופה איך החודש עומד להסתיים ומציג לך את סכום הכסף שאיתו אפשר לסיים את החודש בפלוס – זה הכסף שהמערכת שלנו תזהה כהזדמנות שלך לחיסכון משמעותי.

המערכת החכמה של חיסכון RiseUp לומדת אותך חודש אחר חודש כדי לזהות בשבילך הזדמנויות מותאמות אישית לחיסכון, בצורה מדוייקת ובטוחה. היא תציג לך כשיש הזדמנות להעביר קצת כסף לחיסכון, או לחסוך ממש באופן קבוע כל חודש, ההחלטה היא תמיד שלך. אנחנו נמליץ, ואפשר להחליט. לא מתאים? לא חייבים להפקיד הפעם, הכל טוב.

מתי מקבלים עדכונים ותזכורות על החיסכון שלי בתזרים?

זה בדיוק המהות של החיסכון הדינמי, שהוא באמת דינמי לפי סגנון החיים שלך. ככה שאם האלגוריתם שלנו זיהה שאפשר לחסוך כל חודש, המערכת תקפיץ לך על זה תובנה ותעודד אותך לפתוח חיסכון, או להגדיל את ההפקדה לחיסכון קיים. אם נראה שעדיין אי אפשר לחסוך כל חודש, אבל כן סיימת את החודש הקודם עם פלוס בתזרים , המערכת תקפיץ לך החודש הזדמנות נקודתית לחסוך.

חודש ראשון חינם

חייבים לפתוח קופת גמל להשקעה כדי ליהנות מהחיסכון הדינמי?

לא. אם המערכת זיהתה הזדמנויות לחסוך, היא תקפיץ לך תובנות עליהן. תמיד אפשר להעביר את הכסף לאפיקי חיסכון אחרים בהתאם למה שמתאים לך. היתרון של פתיחת הקופה דרכנו היא שגם את פעולות ההפקדה אפשר לעשות בקלות דרך השירות.

מה קורה אם העו״ש שלי חיובי, אבל לא קיבלתי תובנה בתזרים על החיסכון שלי?

בשלב זה, חווית החיסכון הדינמית מבוססת על איך שסיימת את החודשים הקודמים, ויכול להיות שהתזרימים פשוט לא היו חיוביים מספיק. אבל אל דאגה, אנחנו כבר נדאג לעדכן אותך כשהמערכת תראה שהתמונה השתנתה אצלך ואפשר להתחיל לחסוך, גם בסכומים קטנים זה מעולה! עד אז הכי טוב פשוט להמשיך לצמוח מחודש לחודש ולעבוד על תזרימים חיוביים – הינה כמה טיפים מהצוות שיכולים לעזור.

אני במינוס, האם יהיה לי חיסכון דינמי בשירות?

המערכת שלנו לא תשלח עדכונים או תובנות על היכולת שלך לחסוך, כי כרגע חשוב שתתרכזי בלנצח את החודש ובהדרגה תסגרי את המינוס. כדאי לדעת: אם רוצים לייצר הרגל לחיסכון, אפשר לפתוח חיסכון בהפקדה חודשית נמוכה של 100 ₪ לחודש (דרך ״חסכונות עם רייזאפ”‘ בתפריט). הפעולה הזו, אגב, יכולה לתת תמריץ לצמצם ב-100 ₪ במקום אחר בתזרים. אבל, המערכת שלנו לא תמליץ על סכום חודשי שאפשר לעמוד בו, פשוט כי כדאי קודם לסגור את המינוס.

כמה עולה השירות של החיסכון הדינמי?

כלום. הכל חלק מהמנוי החודשי שלך ברייזאפ. ככל שהלקוחות שלנו צומחים גם אנחנו גדלים ויכולים להציע לך שירות מתקדם יותר.

למה עם מיטב?

חיפשנו שותף שאיתו אנחנו יכולים לייצר חווית חיסכון דינמית חדשנית. כזאת שמתאימה את עצמה לחיים שלנו: משקפת את גובה החיסכון האפשרי לנו, מעדכנת כשאפשר להגדיל אותו ומאפשרת לבצע את כל הפקדות לחיסכון ישירות דרך התזרים. בחרנו במיטב, כי מלבד העובדה שהם בית השקעות ותיק ומנוסה, הם חברה מתקדמת מבחינה טכנולוגית שאיפשרה את מה שחלמנו ליצור – היכולת שלנו לייצר איתם ממשק טכנולוגי – גם לטובת פתיחת חיסכון וגם לטובת הפקדות שוטפות אליו, איפשרה לנו לייצר חווית חיסכון פשוטה ונוחה בשירות. החיבור הזה יוצר את המציאות שבה רייזאפ יכולה לעזור ללקוחות שלה לחסוך כסף, ולהוציא אותו מהעו״ש לחיסכון שעובד בשבילם. זה ממש לא מובן מאליו, ואנחנו מאד שמחים על כך, כי הדבר שעומד לנגד עינינו הוא שההחלטה כמה לחסוך וההפקדה בפועל צריכות לדרוש מאיתנו מינימום מאמץ.

יש לי כבר קופת גמל להשקעה. אפשר לנייד אותה אליכם?

בטח! וזה לא משנה אם הקופה שלך היא במיטב או בכל חברה אחרת. קודם כל, נפתח עוד היום קופת גמל להשקעה: riseup.co.il/save

? בתוך כשבוע, נקבל אישור במייל על כך שההפקדה הראשונה בדרך (אחרי שמיטב יקבלו אישור מהבנק שלך).

? ברגע שהאישור אצלך, אפשר להתקשר לקו ה-VIP של לקוחות רייזאפ במיטב והם יניידו עבורך את הקופה הקיימת לתוך הקופה שפתחת דרכנו. הם עונים ללקוחות רייזאפ תוך 3 דקות (בין השעות 9:00-15:00) ב-*6064. אפשר לפנות אליהם גם במייל: gemel@riseup.co.il

אפשר לשנות את סכומי ההפקדה לקופה אחרי שפתחתי דרככם?

בטח! החיסכון הדינמי הוא בדיוק זה! אפשר לשנות את סכום ההפקדה החודשי, או להוסיף הפקדות חד פעמיות מתוך תובנות שאנחנו מציגים לך בתזרים, או פשוט דרך ״חסכונות עם רייזאפ״ בתפריט.

מה דמי הניהול של מיטב?

מיטב הסכימו להציע את חווית החיסכון הדיגיטלית בדמי ניהול של 0.75% מהצבירה. מדובר בדמי ניהול הנמוכים ביותר לפתיחת קופת גמל להשקעה אונליין. 

זהו, מהיום כבר לא צריך יותר להיות על החיסכון שלך לבד. אנחנו נדאג לתזכר ולתת לך את הכוח לחסוך יותר ויותר ולחיות הרבה יותר טוב עם הכסף שלך. כי ברור שהכי חכם זה לחסוך, אבל רק בדרך שנכונה לך! – כשההחלטה היא תמיד, אבל תמיד, נשארת ביידים שלך.

קריאה נוספת

Frame
Maanak7
Mortgage