למה ב-WhatsApp?

התקשורת איתך חשובה לנו, לכן אנחנו עושים הכל כדי לתת מענה פשוט, בגובה העיניים שזמין במקום שהכי נוח לך. אנחנו לא עוד אפליקציה, אנחנו פשוט נמצאים אצלך ב-WhatsApp.

3

למה אתם צריכים גישה לחשבונות שלי?

2

כדי לעזור לך אנחנו קודם כל צריכים להכיר אותך ולכן אנחנו צריכים תמונה מלאה ומדויקת של מצבך הכלכלי ולבנות לך תזרים מותאם אישית שמתעדכן בזמן אמת. בשביל לעשות את זה, נצטרך גישה שוטפת למידע בחשבונות הבנק וכרטיסי האשראי שלך. המערכת שלנו רק קוראת את המידע ולא מבצעת שום פעולה.

1

אנחנו רוצים שכל אחד ואחת בישראל יקבלו הזדמנות לדעת מה המצב הכלכלי האמיתי שלהם ויוכלו לנסות ולשפר אותו. לכן מוצר התזרים שלנו הוא בחינם, כדי שכמה שיותר אנשים יוכלו ליהנות ממנו.

אנחנו עובדים על מוצרים פיננסים נוספים שעליהם נגבה כסף. דרך אגב, תמיד תהיה שקיפות ביננו על מה וכמה אנחנו מרוויחים.

למה השירות בחינם?

יש לך שאלה שלא ענינו עליה? 

נשמח לענות! אנחנו כאן.

6

5

מה אם אני רוצה לעזוב את השירות?

חבל :(
אבל כל מה שצריך לעשות זה לשלוח לנו הודעה ב-WhatsApp ואנחנו נמחק את המידע האישי שלך מהמערכת ונשלח לך אישור.

כדאי לדעת

תמיד אפשר להחליף סיסמאות - זה יחסום את הגישה העתידית של המערכת שלנו לחשבונות שלך (בכל זאת, כדאי גם לשלוח לנו הודעה כדי שנמחק את המידע שיש אצלנו).

4

כמה השירות מאובטח?

הפרטיות והמידע שלך חשובים לנו. בגלל זה אנחנו מתייחסים אליהם בשיא הרצינות ומיישמים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע.

הסיסמאות של הלקוחות שלנו מאובטחות בתוכנת ״1Password״ תוכנת אבטחת סיסמאות מהמתקדמות בעולם, בה גם אנחנו משתמשים כדי לשמור את הסיסמא של חשבון הבנק של החברה והסיסמאות הפרטיות של כל העובדים והעובדות ב-riseup.

 

המידע נשמר בסטנדרט הגבוה ביותר של אבטחה בשרתי Amazon והתקשורת בין המערכות שלנו מוצפנת בפרוטוקול ההצפנה הנפוץ והמאובטח ביותר SSL/TLS.

אנחנו רשומים כמאגר מידע רשמי ברשות להגנת הפרטיות - ​

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

יגאל אלון 126, בניין A, קומה 1, תל אביב
  hello@riseup.co.il •
053-3000180

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

©2018 by riseup

rise