תנו לנו לחסוך את הבלאגן -
ופשוט תתחילו לחסוך כסף!

בלי טופסולוגיה. בלי כאב ראש. בכמה דקות.

מיטב דש ו-riseup מציגות:

5 דק׳ ויש לך חיסכון

צריך ארנק, ת.ז. וקפה
עד השלוק האחרון, יהיה לך חיסכון

 הרשמה קלה ופשוטה

בלי מילים גבוהות

בלי טפסים

למה לחסוך איתנו?

להתחיל בקטנה

אפשר לחסוך
החל מ-100 ₪ בחודש

למה דווקא קופת
גמל להשקעה?

קופת גמל להשקעה היא אמצעי חיסכון ביוזמת המדינה כדי לעודד את הציבור לחסוך כסף לטווח הארוך. הכסף מושקע במסלולי השקעה לפי בחירתך, בהתאם לרמת הסיכון המועדפת עלייך. בנוסף, הכסף בקופה נזיל, ותמיד אפשר למשוך אותו. יש שתי הטבות משמעותיות: אפשר לעבור בין מסלולי השקעה ובין חברות בלי מס, ואם מחכים לגיל פרישה ומושכים את הכסף כקצבה חודשית, המדינה מוותרת על מס רווחי הון.

כדאי לדעת

דמי ניהול - מה, למה, כמה?


דמי ניהול הם בעצם העמלה ש‘מיטב דש’ מקבלת ממך בתמורה לניהול קופת הגמל להשקעה. הטווח כיום בשוק בהרשמה דיגיטלית לקופת גמל להשקעה הוא בין 0.7% ל-0.9% מהצבירה. בשותפות של riseup ו‘מיטב דש’ דמי הניהול הם 0.65% מהצבירה בלבד.
מה זה אומר ״דמי ניהול מהצבירה״?
אחוז מתוך כל מה שהצטבר בקופה, גם הקרן וגם התשואה (קרן היא הסכום הכולל של ההפקדות שלך, תשואה היא הרווח שהיא עשתה). לדוגמה: התבצעה הפקדה חד פעמית של 1,200 שקלים, עם תשואה של 10%.הצבירה בקופה אחרי שנה תהיה ₪1,320. היא מורכבת מקרן של ₪1,200 ורווח של ₪120. דמי הניהול מהצבירה אחרי שנה יהיו 8.5 ₪ (0.65%).
יש עוד עמלות חוץ מדמי הניהול מהצבירה?
לא. ‘מיטב דש’ גובה אך ורק דמי ניהול מהצבירה, ואין שום תשלומים נוספים לטובת ניהול הקופה.
איך זה עובד?


פתיחת חיסכון: עשינו הכל כדי להפוך את פתיחת קופת הגמל להשקעה לחוויה דיגיטלית פשוטה, מהירה ומעצימה. המטרה היא לפתוח לך קופת גמל להשקעה שתנוהל על-ידי ‘מיטב דש’ בדמי ניהול אטרקטיביים ביחס לשוק. כל מה שצריך זה ללחוץ על ״להצטרפות״.
קבלת מידע על הקופה: כדי לקבל מידע על הכסף שצברת בקופת הגמל להשקעה שלך (הפקדות שבוצעו, תשואה, כמה כסף צברת בה ועוד), צריך להיכנס לאזור האישי באתר של ‘מיטב דש׳ - אנחנו נשלח לך את הלינק לשם במייל.
ביצוע שינויים בקופה: הקופה שלך דיגיטלית לגמרי ואפשר לעשות בה כמעט הכל אונליין. למשל, לשנות את סכום ההפקדה, לעבור למסלול השקעה אחר, למשוך את הכסף ועוד. את הכל אפשר לעשות באזור האישי באתר של ‘מיטב דש’. בהמשך, יהיה אפשר לבצע חלק מהפעולות דרך riseup.
המלצות, הצעות וטיפים: בקרוב נציג את ה“חיסכון הדינאמי” של riseup, על בסיס שירות התזרים, כדי לעזור ללקוחות שלנו להבין כמה כסף הם יכולים לשים בצד. בקיצור, הולכות להיות חדשות גדולות בעניין הזה!
איך אפשר למשוך את הכסף מהקופה?


קלות :) בלחיצת כפתור באזור האישי של ‘מיטב דש’. חשוב לשים לב: אם רוצים למשוך את הכסף בקופה לפני גיל פרישה, המדינה גובה ״מס רווחי הון״ בגובה של 25% מהרווחים שצברת בקופה. המס נלקח רק מהרווחים - לא משלמים מס על הכסף שהופקד על ידינו בקופה. לקופת גמל להשקעה יש הטבת מס משמעותית: המדינה מוותרת לחלוטין על מס רווחי הון, אם מושכים את הכסף אחרי גיל פרישה כקצבה חודשית (כמו פנסיה).

metiav&riseup logo.png

חברה ציבורית שמתמחה בניהול השקעות משנת 1979, ומוכרת בשוק ההון כבית השקעות מקצועי, מנוסה ויציב.למיטב דש יש כיום מעל למיליון לקוחות, והיא נשלטת על ידי מר אלי ברקת ומר אבנר סטפק. בבית ההשקעות מנוהלים נכסים בהיקף של כ-159 מיליארד ₪ (נכון ל-19.5.2021).

עלינו

metiav&riseup logo.png

המשימה של riseup היא לתת את הכוח לישראלים וישראליות לצמוח כלכלית. השירות של riseup עוזר ללקוחות לחיות טוב עם הכסף שלהם באמצעות תמונת מצב חודשית שמאפשרת להם לנווט את החיים הכלכליים שלהם, לשלוט בהוצאות ולהתחיל לשים כסף בצד.

1280px-TheMarker_Logo.svg.png
כלכליסט-1.png
globes_G-(1).png
n12.png