אם שמעת על רייזאפ ועוד לא החלטת אם כדאי להצטרף, הפוסט הזה במיוחד בשבילך

אם גם לכם נמאס להיות בחוסר שליטה על ההוצאות שלכם, וכל מי שמסביבכם המליץ לכם על riseup, ודאי עניין אתכם מהי הסיבה ל”היסטריה” סביב השירות, שמכונה בפי המשתמשים שלו “חבל הצלה כלכלי”. אז יצאנו לשאול בשמכם לקוחות כדי שתוכלו להחליט.

מעטים האנשים בישראל שהמצב הכלכלי אינו מטריד אותם. אם לא נולדתם להורים עשירים ונדיבים, כנראה שהמחשבות על איך לגמור את החודש, מה לעשות עם ההוצאות הרבות, איך חוסכים לבת מצווה של הבכורה או כדי להחליף רכב בעוד שנה ובכלל איך “שולטים” טוב יותר במה אנחנו מכניסים ומה אנחנו מוציאים ומה אנחנו רוצים להשיג לא נותנות לכם מנוח.

בשנתיים האחרונות הופיע שירות פיננסי חדש ומהפכני לשליטה ותכנון התזרים שלנו, ואלפי משפחות ישראליות, החליטו לעשות מעשה ולהיעזר בו – הבטחת המותג בפירסומים שלו היא שהם הופכים את “החוסר אונים” שלנו בעזרת פתרון חכם ופשוט ושילוב של: שירות טכנולוגי שמגיע אליכם דרך הווצאפ, יועץ פיננסי וקהילת לקוחות גדולה ומיוחדת בפייסבוק – לדבר פשוט ויעיל.

זה באמת ישנה את המצב הכלכלי שלי?

מיכל משרקי 16 חודשים ברייזאפ – יוצרת קופסאות ואלבומים בת 38 מראש העין, עונה: “מבחינת החלטה כלכלית זה הצעד הכי נכון שעשיתי לי, למשפחה שלי ולהתנהלות הכלכלית שלנו. אני לקוחה כבר שנה ואין שירות טוב מזה”.

עדי צביק כמעט שנתיים ברייזאפ – מעצבת גרפית בת 37 מרמת גן, עונה: “אם אני בפלוס אחרי שנים שהייתי במינוס זה רק בזכות רייזאפ. המצב הכלכלי שלי השתנה לטובה, למרות הקורונה ולמרות שאני מרוויחה פחות. איתם אני מצליחה לנצח את החודש”.

מתן דיין כמעט שנה וחצי ברייזאפ – מנהל לוגיסטיקה בן 31 מקרית ים, עונה: “זה מטורף, מי היה מאמין שתוך חודשיים עם רייזאפ אני מכניס יותר ממה שאני מוציא. זה שינה לי את החיים הכלכליים חד משמעית. אני איתם לאורך כך הדרך”.

לסיכום: אין ספק שבעזרת שימוש קבוע לאורך זמן ברייזאפ, אלפי לקוחות כבר שיפרו את מצבם הכלכלי, סגרו את המינוס, התחילו לחסוך ובעיקר קיבלו שליטה על הכסף שלהם.


מה פתאום שאני אתן להם את הפרטים לחשבון הבנק והאשראי שלי?

אירה אולנובסקי שנה ברייזאפ – מנהלת פרוייקטים בת 46 מכברי, עונה: ” אני כבר שנה איתם אחרי שבדקתי את התקנון והאבטחה שלהם בשבע עיניים. תבדקו ותצטרפו”

יוסי קיצברג מעל שנה וחצי ברייזאפ – בן 26 מאפרת, עונה: “מעבר לזה שהביטחון של רייזאפ כל כך טוב שאני לא חושש שיפרצו לי, השירות שאני מקבל כל כך מדוייק שזה כל כך שווה. מעולם לא הרגשתי כל כך בשליטה על החשבון שלי!”

לסיכום: ברייזאפ לוקחים את נושא אבטחת המידע בכל הרצינות. המידע נשמר בסטנדרט הגבוה ביותר של אבטחה והתקשורת בין המערכות מוצפנת ומאובטחת. אתם יכולים להיות רגועים.

עדכון בעקבות חוק הבנקאות הפתוחה: ניתן לחבר את חשבונות הבנק והאשראי בכמה קליקים ללא צורך במתן פרטי משתמש וסיסמא. ניתן לבדוק אילו בנקים וחברות אשראי אפשר לחבר לשירות של רייזאפ בעמוד בנקים וחברות אשראי בחיבור עם RiseUp. לקריאה נוספת: בנקאות פתוחה בישראל


מה ההבדל בין רייזאפ למה שאני מקבל כבר באפליקציה של הבנק?

מוריה טרומפר מרדכי 4 חודשים ברייזאפ – כלכלנית בת 34 ממעוז חיים, עונה: “בשונה מהאפליקציה של הבנק- רייזאפ בודקת את כלל הפעילות שלך (לנו למשל יש יותר מחשבון אחד, כרטיסים חוץ בנקאיים וכו’) שהם לא משתקפים בבנק. בנוסף, אנחנו יודעים מה מצבנו בכל רגע נתון ולא צריכים לחכות לסוף החודש אחרי שהאשראי יורד. ההבדל הגדול הוא שאין הפתעות”

אדיר ארצי שנה וחצי ברייזאפ – מפתח B.I בן 31 מנוה צוף, עונה: “לדעתי ההבדל הוא שרייזאפ עוזרת לשנות תפיסה, לשים את האצבע על נקודות התורפה, לכוון את הזרקור על הוצאות “בעייתיות”, והכי חשוב לחיות את התזרים. ככה יותר קל לקבל החלטות מושכלות שבאות מתוך מודעות. האפליקציה של הבנק פסיבית וברייזאפ מקבלים עדכונים באופן יומי. חוץ מזה ההבדל והיתרון העיקרי הוא הנוחות והנגישות”

אבישג אודיה אביטל 4 חודשים ברייזאפ – מעצבת ומקעקעת בת 23 מחיפה, עונה: “זה לא מספיק להיכנס לדף כששולחים לך קישור מהאפליקציה של הבנק ולהסתכל, עם רייזאפ שיניתי באופן אקטיבי את התקציב שלי לצרכים מסויימים ואני במעקב שבועי על ההוצאות. עם ההודעות שלהם התקציב תמיד אצלי בראש, והחודש נגמר ביתרה חיובית עבורי, לאחר שנים של התנהלות כלכלית אימפולסיבית. בשורה התחתונה- רייזאפ עוזרת לשנות את התפיסה ולהיות במודעות צרכנית גבוהה. הבנק לא.”

לסיכום: האפליקציה של הבנק יודעת לצפות רק את מה שהיה. רייזאפ יודעים לצפות את מה שיהיה על בסיס חודשים קודמים, מעדכנים אתכם באופן יומי, ומאפשרים לתכנן תקציב ולדעת בדיוק כמה כסף נשאר להוציא.

חודש ראשון חינם

יש חלופות בחינם. למה שאשלם 45 ש”ח?

דודי גורליק 4 חודשים ברייזאפ – מורה למתמטיקה בן 35 מבנימינה, עונה: ” גם אני שאלתי את זה, אבל אחרי שכבר בחודש הראשון חסכתי בעזרת רייזאפ 2000 ₪, הבנתי שזה ה- 45 ₪ הכי טובים ששילמתי על משהו.”

אופיר נפתלי מעל שנתיים ברייזאפ – בן 33, עונה: “טיפה סבלנות וה-45 שקלים האלה יהיו ההשקעה הכי רווחית שלך. השירות הזה כל כך גאוני בפשטותו, שבהתחלה לוקח קצת זמן להבין כמה כסף זה חוסך. מדהים!”

נטע עוז שנה וקצת ברייזאפ – מטפלת בעיסוי רפואי בת 52 מחולון, עונה: “ניסיתי המון דברים, וב-45 ₪ קיבלתי פתרון מדהים שלימד אותי לחסוך, לשנות חשיבה ופעם הראשונה בחיי להיות בשליטה על הכסף שלי. אין דברים כאלו. גם לא בחינם.”

לסיכום: 45 השקלים שתשלמו על השירות, הולכים לחסוך לכם המון כסף – ויאפשרו לרייזאפ להמשיך ולעזור לכם לצמוח כלכלית ולתת לכם את המוצר הטוב ביותר.


מה ההבדל בין זה לבין סדנאות שליטה בכסף וניהול תקציב משפחתי שכבר עשיתי ולא עזרו לי?

מיכל קורן שנתיים ברייזאפ – מתכננת פיננסית בת 50 מבית חירות, עונה: “מניסיוני עם המון תוכנות לניהול תקציב, התוכנה של רייזאפ הטובה מכולן. היא בונה תקציב באופן אוטומטי, לא צריך להזין כלום ואין פיספוסים. כל ההוצאות מכל כרטיסי האשראי ומכל חשבונות הבנק מרוכזים במקום אחד – ויותר מהכל, הייחוד שלה שהיא יוצרת התנהלות פרואקטיבית, ומסייעת לקבל החלטות על פי צפי הוצאות והתחייבויות. כמתכננת פיננסית, עבור לקוחותי וגם עבורי, רייזאפ היא כלי מטורף שמסייע להתנהל נכון יותר. בקיצור לטעמי זו תוכנה שהיא must לכל תא משפחתי.”

יונתן שיינקר 10 חודשים ברייזאפ – מעצב חווית משתמש בן 36 מתל אביב, עונה: “עברתי המון שירותים לניהול ושליטה בכסף ואחרי שחיפשתי הרבה- זה באמת השירות המושלם. זה גם המוצר היחיד שנותן את החיזוי המדהים להמשך החודש ומאפשר לתכנן את החודש בצורה קלה נוחה. מעבר לזה אני אוהב את העיצוב הפשוט בלי מיליון דברים וקשקושים. זה באמת כלי חיסכון שסוף סוף עובד לי.”

לסיכום: רייזאפ הוקמה כדי לאפשר לכל ישראלי לצמוח כלכלית. לכן הדרך שבה רייזאפ מציגה ומנתחת את הנתונים היא הדרך שהכי טובה ללקוחות ולא למוסדות אחרים. כל אחד יכול להבין על מה הכסף יוצא ובעיקר לקבל החלטות כלכליות נכונות למשק הבית.


בסופו של דבר, אחרי שהלקוחות של רייזאפ כבר הסבירו לנו, שמדובר בשירות משנה חיים, ועם תכנון נכון אפשר לחסוך אלפי שקלים במשך כל השנה, לעבור מתזרים שלילי לחיובי, ליהנות מצמיחה כלכלית, ולחסוך יותר כסף בחודש למשפחה – אין ספק, שכדאי לכם לבדוק את “רייזאפ”.

קריאה נוספת

Frame
Maanak7
Mortgage